ברוכים הבאים לדימדיקו - שיער נולד מחדש


1-800-66-55-44    1-800-66-55-44    

נשירת שיער טיפול טבעי

גנטיקה, חוסרים תזונתיים, בעיות רפואיות ושינויים הורמונליים – אלו רק חלק מהסיבות שיכולות להוביל לאבדן שיער. לפני שאתם פונים לטיפול תרופתי, כדאי שתדעו על אפשרויות "רכות" יותר: החל מטיפולים בנשירת שיער באמצעים אלטרנטיביים וטבעיים ועד אמצעים טכנולוגיים חדשניים.

נשירת שיער והתקרחות היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר של זמננו. היא יכולה להופיע באופנים שונים, בשל גורמים שונים, ולהוות בעיה זמנית או כזו שתלווה אתכם במשך כל חייכם. אם מאסתם בתכשירים, תרופות ותופעות לוואי – הנה מספר דרכים טבעיות לטיפול בנשירת שיער:

שינוי תזונתי

הקפדה על תזונה מאוזנת היא חשובה, ולצורך טיפול בנשירת שיער יש לכלול בה מגוון רחב של מזונות המכילים מינרלים וויטמינים רבים ככל האפשר, לדוגמא:
ברזל – מינרל חיוני לגופינו, הוא מסייע בעיקר לקשירת חמצן לתאי דם אדומים אשר מביאים את החמצן לתאים בגוף.
אבץ – עוזר לשפעל את מערכת החיסון ועוזר בצמצום כמויות ה DHT, חשוב לזכור שאבץ שנלקח פומית (דרך הפה) לא יגיע בהכרח לאן שאנחנו רוצים, הגוף יוביל את החומר למקומות שהם חיוניים מבחינתו – הזקיקים בקרקפת בדרך כלל לא נכלל ברשימה הזו.
ויטמין D3 – עוזר ליצור הקרטין בגוף, אחד מהחומרים ממנו בנויה השערה והציפורניים.
אומגה 3 – לאומגה 3 יש השפעה מיטבית על הקרקפת, והיא מונעת מקרים של יובש וגירוד.
ביוטין B7 – חיוני לצמיחה בריאה של השיער. הקפדה על תזונה מאוזנת תספק כמות מספיקה של ביוטין.

טיפול בלחצים נפשיים

מצב מתמשך של מתח ולחץ עשויים להגביר נשירת שיער ובאופן כללי להזיק לבריאותינו. אי לכך, יש להקדיש תשומת לב רבה להפגתם ולשאוף למצב של רגיעה. טיפולים כמו מדיטציה, יוגה, דמיון מודרך וכדומה יכולים לסייע בהפגת מתחים, ולעתים זה עוזר לחדש את צמיחת השיער.

פעילות גופנית

מעבר לתרומתה האדירה לבריאות הכללית, פעילות גופנית מסייעת בהמרצת זרימת הדם לכל חלקי הגוף, לרבות הקרקפת. בנוסף, היא משפרת את מצב הרוח ומעודדת את הנפש. בחרו לכם סוג מסוים של פעילות גופנית ממנו תתחילו, בהתאם להעדפותיכם ויכולותיכם. שלבו זאת כחלק בלתי נפרד מהטיפול בנשירת שיער.

תרופות סבתא

מריחת חומרים מזינים על גבי הקרקפת והשיער יכולה לסייע בהתחדשותו. המשאבים הטבעיים עומדים לרשותנו כל הזמן, והם ידועים כתרופות סבתא לטיפול בנשירת שיער. במילים אחרות – לא יזיק לנסות, בין היתר: שמן קוקוס, אבוקדו, דבש ושמן זית, חלבון ביצה, עיסוי הקרקפת בשמן טבעי ועוד.

טיפול ביתי באמצעות טכנולוגיה חדשנית

טיפול בנשירת שיער לא אמור להיות יקר מדי או מסובך מדי – שכן זוהי באמת תופעה נפוצה המטרידה חלקים רבים באוכלוסיה. כיום ניתן לטפל בנשירת שיער של גברים ונשים באופן יעיל ופשוט – מהבית. דוגמה לכך היא המכשיר הטכנולוגי המתקדם Hairegen Classic, המציע טיפול ביתי, ללא תופעות לוואי וללא צורך בשימוש בתרופות ותכשירים. הטיפול מוביל להצמחה מחודשת של שיער ולעיבוי השיער הקיים. באמצעות שילוב של 3 פעולות – ביוכימית, מכנית וחשמלית – הטיפול הביתי בנשירת שיער מסייע לשיקום הקרקפת וזקיקי שיער, מגביר את אספקת החמצן וזרימת הדם לקרקפת, עוצרת את ניוון הזקיקים ויוצר תנאים אופטימליים לצמיחת שיער בריאה.

*** המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ או אבחון רפואי