ברוכים הבאים לדימדיקו - שיער נולד מחדש


1-800-66-55-44    1-800-66-55-44    

נשירת והתדלדלות שיער בקרב נשים

סובלת מנשירת שיער או שיער דליל? את לא לבד

סובלת מנשירת שיער או שיער דליל? את לא לבד.

הכירי את Hairegen classic ותיפרדי מבעיית הנשירה.

נשים רבות סובלות מנשירת שיער מוגברת. נשירת שיער מעוררת תופעות רגשיות וכאובות, אשר פוגעות בתחומי החיים השונים, החל מהפן האישי, דרך היחסים הבין אישיים ועד האינטראקציה הנרקמת עם הסביבה.

השיער שעל ראשך מהווה את סמל היופי והאסתטיות – עם Hairegen Classic תוכלי לחדש את סביבת הצמיחה הטבעית של שיער ראשך ואת התנאים המלאים לצמיחה מחודשת ולעיבוי השיער הקיים. שיקום שיער וטיפול בשיער דליל ישפר את איכות חייך ויעלה חיוך על פנייך.

נשים רבות סובלות מנשירת שיער או שיער דליל. הסיבות לתופעה קשורות בתנאים סביבתיים, נפשיים, בגנטיקה ועוד. אם את סובלת מירידה בצמיחת השיער שעל ראשך (FPHL), כמו גם שיער דליל, קיימת אפשרות שגורמים גנטיים משפיעים על שיער ראשך, או שאת חווה שיבוש במערכת האנדוקרינית. במרבית הפעמים תהליך הדילול הוא איטי והופך למואץ בגיל המעבר. לכן – שימוש נכון וקבוע ב- Hairegen Classic, יוביל את שיערך לצמיחה מחודשת ויסייע בתהליך שיקום שיער והפיכתו למלא זוהר וברק. המכשיר מעורר את זקיקי השער, עוצר את תהליך ההתנוונות ומסייע בתהליך שיקום שיער דליל.

טיפול בשיער דליל- הכירי את Hairegen Classic ושפרי את איכות חייך

רוצה להחזיר לשיערך את המראה הטבעי והשופע? שיקום שיער הוא הפתרון. פריצת דרך טכנולוגית משמעותית בתחום הבריאות הובילה לפתרון תופעת נשירת השיער המוגברת, ההתקרחות ודלילות השיער.

Hairegen Classic הינו פיתוח טכנולוגי מהפכני למניעת נשירה וטיפול בשיער דליל המוגן בפטנט. שימוש יום יומי במכשיר המתקדם, גורם לצמיחה מחודשת של השיער, שיקום שיער, עיבוי השיער הקיים, חיזוק כלל המערכות הקשורות בצמיחה טבעית ומחודשת והפיכת שיער דליל למלא.

בעידן הנוכחי בו הפיתוחים הטכנולוגים מאפשרים לך לשפר את איכות חייך, את בהחלט יכולה לקבל שליטה מלאה על שיער ראשך, על בריאותו ועל מראהו. 5 דקות של טיפול ביתי באמצעות Hairegen Classic יחזירו לשיער ראשך את הנפח, המראה והחיוניות.

היום, גם את יכולה! זה הזמן לעצור את התופעה וליהנות משיער מלא וזוהר.