ברוכים הבאים לדימדיקו - שיער נולד מחדש


1-800-66-55-44    1-800-66-55-44    

התקרחות גברית ונשירת שיער

טיפול בהתקרחות גברית, התקרחות גברית

השיער צונח ולא צומח? עור הקרקפת מאבד שיער והקרחת משתלטת? שימוש ביתי ב- Hairegen classic והשיער יתחיל לצמוח מחדש.

גברים רבים סובלים מנשירה מוגברת והתקרחות גברית. נשירת השיער כמו גם התקרחות גברית, גורמת למראה בוגר יותר, לעיתים אף משפיעה על הביטחון העצמי, על קשרים עם הסביבה ועל ההרגשה האישית.

אין ספק כי השיער מסמל את הנעורים, את החיוניות והגבריות שלך. בזכות ההתפתחות הטכנולוגית, היום- גם אתה יכול להחזיר את התנאים האופטימליים לצמיחת השיער ולחדש את סביבת הצמיחה הטבעית של שיער ראשך . Hairegen classic הינו מכשיר המסייע למתן טיפול בהתקרחות, טיפול בנשירת שיער, כמו גם טיפול בשיער דליל, המכשיר מעניק לך את היכולת לטפל בנשירה, לבצע טיפול בהתקרחות, לגרום לשיער חדש לצמוח ולעבות את השיער הקיים – והכל בטיפול ביתי, בזמנך הפנוי מדיי יום.

הסיבה לתופעת ההתקרחות נעוצה ברובה בגנטיקה. בהורמון ה- DHT ממשפחת הטסטוסטרון, בנוסף, גורמים סביבתיים כגון לחץ, עומס רגשי, מתחים נפשיים וטראומות, עשויים גם הם להשפיע ולתרום לנשירה המוגברת ולהתקרחות. חשוב שתדע: גם מחלות ושימוש בתרופות מסוימות מוביל להתקרחות. על פי רוב מתחילה הנסיגה בקו השיער הקדמי ובאזור הצדעיים והקודקוד – בגילאי 30 ומעלה. בשנים האחרונות, התקרחות גברית מתחילה אף בגילאי ההעשרה וה – 20. גברים המזהים דילול שיער משמעותי, לצד גברים המודעים להתקרחות המתרחשת אט אט, יכולים לנצח את ההתקרחות, גם אם מקורה בגנטיקה. שימוש נכון וקבוע ב- ,Hairegen classic יסייע לך להתמודד ולנצח את תופעת התקרחות גברית ויעניק לך טיפול בהתקרחות, נשירה בשיער, כמו גם טיפול בשיער דליל בשימוש ביתי קל ופשוט.

שפר את איכות החיים עם Hairegen classic

רוצה להחזיר לעצמך את המראה הטבעי ולמלא את ראשך בשיער בריא וחזק? Hairegen classic הוא הפתרון. Hairegen classic מסמל פריצת דרך טכנולוגית בתחום הבריאות ומספק פתרון להתקרחות, טיפול בנשירת שיער, לדלילות השיער ולתופעת נשירת השיער. Hairegen classic הינו פיתוח טכנולוגי מהפכני למניעת נשירה המוגן בפטנט. שימוש יום יומי במכשיר, מאפשר צמיחה מחודשת של השיער, חיזוק כלל המערכות הקשורות בצמיחה טבעית, מתן טיפול בשיער דליל, טיפול בנשירת שיער ומתן טיפול בהתקרחות למניעת התקרחות גברית. קח לידייך את השליטה – 5 דקות של טיפול בהתקרחות באמצעות Hairegen classic, יחזירו לך את השיער שאבד ואת המראה המיוחל והרצוי. טיפול בשיער דליל והתקרחות בביתך.

סובל משיער דליל, התקרחות גברית ומפרצים?
הגיע הזמן להפסיק לחפש ולהתחיל ליהנות משיער מלא ושופע.