ברוכים הבאים לדימדיקו - שיער נולד מחדש


1-800-66-55-44    1-800-66-55-44    

כיצד המכשיר עובד

כיצד עובד מכשיר ה- Hairegen Classic?

הרקע המדעי מאחורי פיתוחו של Hairegen Classic

 

על פי מחקרים כ-90% מהגברים וכ-45% מהנשים סובלים מירידה בכמות ובצפיפות השיער לאורך חייהם. בקרב הגברים התהליך יכול להוביל להתקרחות מלאה ובקרב נשים לשיער דליל ברמות שונות באזורים שונים בקרקפת.

בתהליך התדלדלות השיער וההתקרחות כלי הדם המזינים את השיער מצטמקים, העור נעשה דק יותר ונוצר מחסור משמעותי במזון ובחמצן, הנחוצים להצמחת שיער בריא ושופע. בהדרגה מתנוון השיער הטבעי ומתחלף בשיער דק חסר פיגמנט, הדומה לפלומה, עד למצב שייצורו של השיער פוסק לחלוטין בשל התנוונות הזקיק.

* המוצר לא נדרש לאישור משרד הבריאות

 

פיתוחו של מכשיר Hairegen Classic מבוסס על מחקרים רפואיים מתחום הדרמטולוגיה (רפואת העור). המחקרים מעידים שהסיבה העיקרית לאובדן שיער בקרב גברים ונשים נובעת מרגישות זקיקי השיער להורמון הדיהידרו-טסטוסטרון (DHT).

מכשיר ה- Hairegen Classic משפיע על הגורמים העיקריים להתקרחות ומסייע לשיקום הקרקפת וזקיקי שיער. המכשיר פועל בצורה מקומית וישירה ומייצר תגובה מהירה, ללא תופעות לוואי.

ה- Hairegen Classic כולל מספר מנגנוני טיפול, שנועדו לפעול יחדיו לנטרול תהליך ניוון זקיקי השיער, הגברת אספקת מזון וחמצן באמצעות המרצת זרימת הדם ושיפור "תנאי המחייה" של השיער על ידי שיקום ועיבוי עור הקרקפת וכלי הדם.

המכשיר פועל בשלושה אופנים שונים במטרה לעורר את עור הקרקפת וזקיקי השיער: עירור חשמלי, עירור ביוכימי ועירור פיזי-מכני. שלוש הפעולות נעשות בו זמנית, באופן מקומי ואינטנסיבי במשך מספר דקות ובתדירות יום-יומית.

שלוש הפעולות (חשמלית, ביוכימית ומכאנית) נעשות בו זמנית והשפעתן סינרגטית במטרה להפוך את תהליך ההתנוונות ההדרגתי של מנגנוני ייצור השיער, לתהליך התחדשות ושיקום, בהתאם למצב ההתחלתי והפוטנציאל האישי של כל משתמש.

5

פעולה חשמלית

באמצעות הדסקיות שבראש הידית, הבאות במגע עם הקרקפת תוך כדי גילגולן, מוזרמים מיקרו-זרמים. מנגנון ייחודי זה, מוגן פטנט, נועד לעורר את הזקיקים ואת העור להתחדשות טבעית. ראוי לציין כי, המיקרו-זרמים עדינים ואינם מסוכנים, וכי ברפואה המתקדמת, נעשים שימושים רבים בזרמים ובמיקרו-זרמים לצורך ריפוי וטיפול, בין היתר בתחום העור והאורטופדיה
Hairegen פעולה ביוכימית

פעולה ביוכימית

מחקרים מראים שאבץ ונחושת מדכאים את פעילות הורמון ה- DHT ורופאי עור רבים ממליצים על נטילת כדורי אבץ כטיפול בהתקרחות. Hairegen Classic מזין ישירות את עור הקרקפת בכמות קטנה ומבוקרת של יוני אבץ ונחושת (דסקיות המכשיר מצופות באבץ ונחושת ומחדירות אותן באופן ממוקד לאזור המטופל).
heiregen פעולה מכאנית

פעולה מכאנית

בעת גלגול ראש המכשיר על הקרקפת, נוצרות אלפי נקודות לחץ זעירות, אשר בשילוב עם מנגנון רטט, מעסות את הקרקפת וממריצות את זרימת הדם לאזור המטופל באופן מיידי ומשמעותי.
בנוסף, הלחץ העדין של הדיסקיות על עור הקרקפת ומנגנון הרטט, נועדו לעודד את מערכת העצבים לשלוח איתות למוח, שגורם להפעלת מנגנוני הריפוי העצמי של גופנו.