ברוכים הבאים לדימדיקו - שיער נולד מחדש


1-800-66-55-44    1-800-66-55-44    

אודות החברה

פרופסור-דב-אינגמן

חברת הסטארט אפ "פיילוגי'קס" עומדת מאחורי המחקר והפיתוח הטכנולוגי של Hairegen classic – טכנולוגיה מוגנת פטנט.

בשנת 2009 החל פרופסור (חבר בגמלאות) דב אינגמן, מרצה בעל שם מהטכניון, החתום על פיתוחם של מספר פטנטים, לחקור את נושא פיתוח טכנולוגיה לטיפול בהתקרחות. פרופסור אינגמן הציג לראשונה את חזונו לפיתוח מוצר טכנולוגי הפועל למען החזרת החיות והתפקוד המלא לזקיקי שיער רדומים ושימש כנסיין הראשון לפיתוח, בהיותו מקריח משיער מסיבות תורשתיות. החודשים עברו ולתדהמת הסובבים ובני המשפחה, תיאוריה אותה הציג הוכיחה עצמה ושיער חדש החל לצמוח בראשו.

התוצאות המפתיעות הביאה משקיעים ומטופלים רבים להתעניין במוצר ובפיתוחו. לצורך כך ייסד פרופ' אינגמן, יחד עם אנשי מדע, פיתוח וניהול את פיילוגי'קס.

אב טיפוס ראשון של המכשיר חולק בשנת 2010 לעשרות גברים ונשים שסבלו מדלילות שיער, נשירה מוגברת ומהתקרחות. התוצאות לא איחרו לבוא: שיער חדש החל לצמוח באזורים מדוללים, עובי השיער וקצב צמיחתו עלה, הקרקפת הפכה גמישה ועבה יותר, צמיחה הופיעה באזורי התקרחות והמשתמשים דיווחו על שיפור מהותי שהמשיך עם המשך השימוש במכשיר.

לאור הצלחה, המשיכה פילוגי'קס לפתח את הטכנולוגיה ולבחון אותה על מאות משתמשים נוספים, עד שלבסוף פותח המוצר המסחרי לשימוש ביתי כפי שהוא היום: ה- Hairegen classic

Hairegen classic משווק בישראל על ידי "דימדיקו טכנולוגיות רפואיות בע"מ", שותפה לדרך וסוכנת בלעדית של "פיילוג'יקס" בישראל.