ברוכים הבאים לדימדיקו - שיער נולד מחדש


1-800-66-55-44    1-800-66-55-44    

Hairegen classic, שיער נולד מחדש

 

מכשיר לשימוש עצמי הבולם את ההתקרחות והידלדלות השיער, מעבה את השיער הקיים ומצמיח שיער חדש. מתאים לנשים וגברים


אין זה משנה אם הסיבה להתקרחות היא גנטית או בשל גורמים אחרים. Hairegen classic מעניק לכל משתמש ומשתמשת, אפשרות לנצח את התופעה ביעילות.

המכשיר, פטנט עולמי רשום, מהווה פריצת דרך בטיפול בהתקרחות. הפיתוח הטכנולוגי החדשני המסייע לצמיחת השיער, משלב בין שלושה מנגנוני טיפול הבולמים ביעילות את תהליך ההתקרחות ומנטרלים את הגורמים שהביאו להתנוונות השיער ומעודדים הצמחת שיער.

Hairegen Classic מעורר זקיקי שיער רדומים, גורם לצמיחה מחודשת של שיער, מעבה את השיער הקיים ובולם את תהליך ההתנוונות. שימוש נכון וקבוע, גורם למהפך בתהליך ההתקרחות ובתוך חודשים ספורים ניתן לראות שינוי מהותי במראה השיער.

* המוצר לא נדרש לאישור משרד הבריאות

מוכח מדעית! מחקר עכשווי מוכיח את יעילות המכשיר. לחצו.

התחייבות לשיפור בתוך 4 חודשים בלבד!

תוספת של 30% בכמות השיער ובעוביו

שיער נולד מחדש. השילוב של הגדלת כמות השיער בקרקפת ועיבוי השיער הקיים מובילים לשיפור משמעותי במראה השיער ובתחושה שהשיער נולד מחדש. השימוש ב- Hairegen classic הינו ביתי, נוח, בטוח לשימוש, ללא תופעות לוואי והינו הפתרון היחיד עם הבטחת ביצועים!

בתום ארבעת חודשי הטיפול הראשונים תזכו לשיפור מצרפי של 30% בשני פרמטרים: צמיחת שיער חדש ועיבוי השיער הקיים. שימוש קבוע במכשיר ה- Hairegen Classic יבטיח כי השיער ימשיך להשתקם גם לאחר ארבעת חודשי הטיפול הראשונים.

על מנת ליהנות מהבטחת ביצועים יתבצעו שתי בדיקות טריקוסקן (בדיקה מדעית אמפירית ומדוייקת לבחינת מצב השיער) – בדיקה ראשונה בזמן קבלת המכשיר והשניה לאחר 4 חדשים. השוואה של תוצאות בדיקות אלו, ישקפו את תוצאות האמת של השיפור בשיער ראשכם.

היה והשיער צמח מחדש ואחוז השיפור תואם את יעד הבטחת התוצאה? (30% שיפור בתקופה של 4 חודשים) האושר כולו שלכם ושלנו, המשיכו כך. היה ולא – החזירו את המכשיר שלם ותקין וכספכם יוחזר במלואו.

לתנאי הבטחת ביצועים

כיצד המכשיר עובד

Hairegen classic מבצע 3 פעולות בו זמנית באלפי נקודות על עור הקרקפת: פעולה חשמלית, פעולה ביוכימית ופעולה מכאנית. מטרות פעולות אלה הינן נטרול הגורם העיקרי להתקרחות, הגברת  זרימת הדם ועירור עור הקרקפת לשיקום עצמי ולשיפור צמיחת השיער.

פעולה מכאנית

עירור ועיסוי הקרקפת

יצירת אלפי נקודות לחץ לפרקי זמן קצרים בשילוב רטט מייצרים עירור מכאני לעור הקרקפת לצורך הפעלת מנגנוני הריפוי העצמי לעור הקרקפת ולשיער.

במקביל מבצע המכשיר עיסוי לקרקפת אשר ממריץ את זרימת הדם ומזין את זקיקי השיער.

פעולה ביוכימית

החדרת אבץ ונחושת לקרקפת

אבץ ונחושת ידועים כבעלי השפעה מדכאת על פעילותו של הורמון ה- DHT, הגורם העיקרי לתהליך ניוון זקיקי השיער בנשים ובגברים.

Hairegen Classic משתמש בטכנולוגיה ייחודית ומוגנת פטנט להחדרת יוני אבץ ונחושת לעור הקרקפת.

פעולה חשמלית

עירור הקרקפת וזקיקי השיער

טכנולוגיה ייחודית ומוגנת פטנט, היוצרת עירור חשמלי לעור הקרקפת באמצעות מיקרו זרמים בעוצמה נמוכה ובטוחה, הזרמים עוברים דרך הדסקיות בראש המכשיר. פעולה זו נועדה לעורר את מנגנוני הריפוי העצמי של העור וזקיקי השיער.

יתרונות המכשיר

Hairegen classic בטיפול בהתקרחות

יעילות הטיפול ב- Hairegen classic נובעת משימוש בטכנולוגיה ייעודית מכוונת מטרה. פעולה אקטיבית, ממריצה ומעוררת זקיקי שיער פעילים ורדומים להצמחת שיער מחדש, לעיבוי השיער, לשיפור חילוף החומרים בקרקפת ולהצמחת שיער בריא.

היעדר תופעות לוואי

הטיפול במכשיר נעשה באזורים בהם השיער זקוק לשיקום, השפעתו מקומית ואינה כרוכה בתופעות לוואי.

הבטחת ביצועים

המוצר היחיד לטיפול בהתקרחות המבטיח שיפור משמעותי של 30% תוך 4 חודשי שימוש בהתחייבות חוזית.

פריצת דרך טכנולוגית

המוצר היחיד המשלב מספר מנגנוני טיפול חדשניים ומוגנים בפטנטים, שמטפלים יחדיו בגורמים להתדלדלות השיער ולהקרחה ומביאים להתחדשות השיער.

בטיחות

המכשיר באישור מכון התקנים.

תוצאות מהירות

טיפול נכון וקבוע יביאו תוך תקופה קצרה של 4 חודשים לשיפור במראה השיער, השיפור יישמר עם המשך השימוש.

שימוש עצמי קצר וקל

5 דקות ביום של שימוש עצמי פשוט וקל, בכל מקום שנוח לך - בבית, בעבודה ואפילו בחופשה, יביאו תוך זמן קצר לשיקום ולצמיחת השיער.

לקוחות ממליצים

אין כמו חוות דעת! ראו מה יש ללקוחות להגיד על המכשיר

לקוחות ממליצים

אין כמו חוות דעת! ראו מה יש ללקוחות להגיד על המכשיר

 לבדיקת התאמה ללא התחייבות וללא תשלום

הצלחות

עם הצלחות לא מתווכחים! לדימדיקו מאות סיפורי הצלחה. להלן כמה מהאחרונות שבהן:

מאמרים וחדשות